NEXT Nedir?

GAZ Ticari Araçlar Ailesinin yeni üyesi Ulaşılabilir Prestij
4_4ico Next tek kabin kamyonet, 3.5 T toplam istihap haddi ile sınıfının en iddialı aracı. 2014 Ekim’de çift kabin,2015’te ise minibüs ve panel van ile büyüyecek ailenin ilk üyesi.
Taşıma kapasitesi, yakıt ekonomisi, düşük işletme maliyeti ile ticaretin yeni adı!
4_2ico Next özgün bir tasarıma sahiptir. Next’in modern, akıcı ve keskin gövde formu güven ve saygınlık hissi uyandırır. Binek otomobildeki kullanım rahatlığı, atak ve sorunsuz sürüş özelliği, aktif-pasif güvenlik sistemleri, geniş ve konforlu kabini ile Next, kullanıcılarına sürüş keyfi ve prestij sağlarken,sınıfının en ekonomik aracı olma özelliğini de korumaktadır.
Modern Teknik Çözümler Profesyonel İş Aracı
4_3ico Next en yeni teknik çözümlerle üretilerek, ergonomi, dayanıklılık ve güvenlik konularında en yüksek standartlara ulaştı.Next, binlerce tüketicinin istekleri dikkate alınarak ve dünyanın lider parça üreticilerinin gelişmiş mühendislik kaynakları kullanılarak üretildi. 4_1ico Next ile ticaretin şekli değişti!
Fonksiyonellik,dayanıklılık, uzun servis süreleri, sınıfının tek 150.000 km. garanti süresi,düşük işletme ve sahip olma maliyeti ile Next profesyonellere göre tasarlandı.
Next sadece bir ticari araç değil, karlılığınızı artırmanın tek yolu!

Gaz Türkiye