• MÜŞTERİ DESTEK HATTI
  • (0 212) 337 26 15
spotlar 1spotlar 2spotlar 3spotlar 4spot5spotlar 6-08spot6spotlar 8spotlar 9

Üretim Başlangıcı

Sağlam, güçlü, ekonomik ve taşıma kapasitesi yüksek GAZelle Business’ in Rus yapımı kabin ve şase, Amerikan Cummins motor ve Bosch fren sistemi ile dünya markalarının buluştuğu teknolojisi 2012 yılı Aralık ayından beri Sakarya’da üretiliyor.

GAZelle Next 

İleri Mühendislik çalışmaları ve 2.500.000 km'yi aşan test sürüşleri sonunda üretilen GAZelle Next, 16 Temmuz 2014 tarihi itibariyle Sakarya fabrikasında deneme üretimine başlamıştır.


  
 Gaz Türkiye  Gaz Türkiye

YASAL UYARI: Bu sitedeki bilgilerin tam ve doğru olması için gerekli çaba gösterilmektedir ancak, GAZ TÜRKİYE tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar satışta olmayan modellere ve model özelliklerine, donanımlarına, aksesuarlarına sahip olabilir ve/veya sitede verilen bilgiler ve kullanılan görseller ile satışa sunulan modeller arasında farklılıklar olabilir. İşbu site ve içindeki tüm bilgi ve malzeme, açıkça veya zımnen garanti verilmeden, "olduğu gibi" sağlanmaktadır.