Üst Yapı Uygulamaları

Dayanıklı bir şekilde üretilmiş ve her türlü üstyapı için tasarlanmış monoblok şasi tamamen düz bir yüzey sağladığı için tüm üstyapıların sorunsuz şekilde uyarlanmasını sağlar.

üst-yapı-tanker üst-yapı-mobil-büfe üst-yapı-kapalı-kasa-2 üst-yapı-kapalı-kasa Üst-Yapı-İtfaiye üst-yapı-damperli-kasa Üst-Yapı-Ambulans Üst_Yapı_-_Ambulans_2 podyomnik_render_011 kran_render_011 izo_render_011 evakuator_render_011 euro_render_011 dom_render_011 bort_render_011 bort_render_011 (2)

Teknik Çizimlere (Tek Kabin Kısa Şase – A21R22) gitmek için tıklayınız

Teknik Çizimlere (Tek Kabin Uzun Şase – A21R32) gitmek için tıklayınız

Teknik Çizimlere (Çift Kabin Kısa Şase – A22R22) gitmek için tıklayınız

Teknik Çizimlere (Çift Kabin Uzun Şase – A22R32) gitmek için tıklayınız

YASAL UYARI: Birçok üstyapı üreticisi ve çeşitli üst yapı seçenekleri var olduğundan, Gaz Ticari Araçlar Türkiye, eklentilerin, karoserlerin, donanımların veya modifikasyonların tasarımların sebep olabileceği performans, denge durumu yük dağılımı, ağırlık merkezi ve sürüş özellikleri gibi değişiklikleri kabul edemez. Bu nedenle, Gaz Ticari Araçlar Türkiye, araçlar üzerinde yapılan değişikliklerden kaynaklanan kazalardan veya yaralanmalardan, bu değişikliklerin aracın geneli üzerinde olumsuz bir etkisi olması halinde, hiçbir üst yapı üreticisine karşı sorumlu tutulamaz. Benzer şekilde, Gaz Ticari Araçlar Türkiye yalnızca kendisi tarafından öngörülen tasarım, üretim ve talimat hizmetleri dahilin de araç üreticisi olarak sorumluluk üstlenir.

Üst yapı üreticisi, ürettiği karoserlerin, donanımların, teçhizatların ve yaptığı değişikliklerin hatasız olduğundan ve aynı zamanda aracın genelinde kusurlara veya tehlikelere neden olmayacağından emin olmakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğün herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda, üst yapı firması yapmış olduğu üründen kaynaklı sorumlu olacaktır.