Müşteri Destek Hattı ve 7/24 Yol Yardım

Türkiye sınırları içerisinde 7 gün & 24 saat boyunca siz değerli araç kullanıcılarına vermiş olduğumuz GAZ Yol Yardım hizmetine 0212 380 05 35 numaralı telefondan (1’i tuşlayarak) ulaşabilirsiniz.

Verilen hizmet, sürüş esnasında olası yaşanabilecek arızalara en kısa süre içerisinde müdahale etmek ve sizlere gerekli desteği sağlamayı amaçlamaktadır.*

Yol kenarı yardımı ve çekici hizmeti olarak sınıflandırılan yol yardım hizmetimizde, aşağıdaki hususlara önem verilmesi, sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttıracaktır;

  • Yol yardım hattını aramadan önce, araca ait belgeleri (ruhsat, garanti belgesi vb.) yanınızda bulunduğundan emin olunuz.
  • Bulunduğunuz konum ile alakalı çevrenizden detaylı bilgi edininiz.
  • Görüşme esnasında talep edilen bilgileri olabildiğince net olarak ifade ediniz.

Vereceğiniz bilgiler ve yapılan telekonferans (Yol yardım hattı & Yetkili Servis teknik personeli ile) doğrultusunda aracın arızasının yerinde giderilebileceğinin anlaşılması durumunda en kısa sürede en yakın Yetkili Servisimiz aracınızın yanına gelerek onarımı yapacaktır. Araç onarımının yerinde giderilememesi halinde, aracınızın çekici hizmeti ile en yakın Yetkili Servis noktasına en kısa süre içerisinde çekim işlemi organize edilecektir.

*Verilecek yol yardım hizmeti, aracın ve araçta oluşan arızanın garanti kapsamı dahilinde olması ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.