GAZelle NEXT Van 2019'da Rusya'da Yılın Ticari Aracı Ödülünü Aldı

13.07.2019.
GAZelle NEXT Van 2019'da Rusya'da Yılın Ticari Aracı Ödülünü Aldı

GAZelle Next En İyi Van Ödülünü Kazandı.

GAZelle NEXT Panelvan, 2019 yılında Rusya'nın En İyi Van'ı seçildi.. Araç, online oylama ile yapılan yarışmada milyonlarca insanın oylarıyla bu ödüle hak kazandı... ( Moskova, 17 Mayıs 2019 )

GAZelle Next bu ödülü üçüncü kez almaya hak kazandı. Üretilen 10 GAZ modelinden 6 tanesi sınıfının en iyisi seçildi.

En İyi Van kategorisindeki tüketici oyları etkileyen faktörler, gelişmiş işlevsellik ve konforun bir arada sunulması, standart olarak sunulan donanım çeşitliliği ve sınıfının en uygun fiyatına sahip olması.

GAZelle Next kamyonet üretimi 2015 sonbaharında Gorky Otomobil Fabrikası'nda başladı. LCV çok hızlı bir şekilde popüler oldu ve şimdi 18 ülkeye ihraç ediliyor.

Şu anda GAzelle Next'in iki temel sürümü var: Panelvan ve Camlı Van, her biri standart, uzun ve süper uzun dingil mesafesi üzerine inşa edilebilir. AYA aşağıdaki üç motordan biriyle 6,5 veya 4,6 ton olabilir: dizel, benzin ve bi-yakıtlı (gaz / benzin) olabiliyor.

Andrey Sofonov, Gorky Otomobil Fabrikası Genel Müdürü:

Bu yıl GAZelle markası 25. yılını kutladı. Bu yıllar boyunca müşterilerimiz birkaç nesil birbiri ardına gelecek şekilde 2 milyondan fazla araç satın aldı ve spesifikasyonlarında birkaç büyük yükseltme yapıldı, onlarca GAZelle sürümü ve yüzlerce özel araç üretildi. Değişmeyen tek şey GAZelle’nin Rusya’nın en popüler Ticari Aracı olması. GAZelle Next Panelvan, gerçekten cazip bir fiyat sunarken, yabancı markalarla rekabet edebilmek için mükemmel işlevsellik, kalite ve ergonomiyi bir arada sunan çok güçlü ve rekabetçi bir üründür.

Rusya'da Yılın OTicari Aracı Ödülü, Rusya'daki en büyük yarışması ve dünyadaki en büyük pazar analizi projesidir. Otomotiv pazarındaki bağımsız kamuoyu göstergesidir. Oylama, 1 Ocak 2019 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında, oy kullanma hakkına sahip herhangi bir Rus bölgesinden yasal yaştaki herhangi bir Rus vatandaşı ile yapıldı. Bir milyondan fazla kişi kendi favorilerine oy verdi, istatistikler çoğunun (% 84) erkek olduğunu söylüyor. Yaşları 25 ila 44 arasında değişmektedir.